Piast nie ma problemów i pewnie wygrywa na inaugurację

Piast nie ma problemów i pewnie wygrywa na inaugurację Radio Zachód - Lubuskie

Piłkarze Piasta Czerwieńsk wygrali u siebie z Zorzą Ochlą 5-2 w meczu inaugurującym sezon w zielonogórskiej klasie okręgowej. Wszystkie bramki padły w ostatnich trzydziestu minutach.

Choć już do przerwy gospodarze mogli mieć na koncie kilka trafień, ale brakowało skuteczności. Pojawiła się ona w 58 minucie meczu, gdy wynik dla Piasta otworzył Bogumił Ceglarek. Od tej pory bramki padały systematycznie co kilka minut. Po Ceglarku na 2-0 strzelił szybko Maksymilian Chmielak.

Wówczas odpowiedziała Zorza, golem w 65 minucie Konrada Bargieła. Ale w 180 sekund Piast wyprowadził dwa mocne ciosy w postaci trafień Ceglarka i Piotra Piwowarskiego. Było 4-2 (w międzyczasie trafił dla gości Łukasz Wójcik i w zasadzie było po meczu.

Zorza stwarzała sytuacje, ale bramka padła dla gospodarzy. W 87 minucie ponownie strzelił Bogumił Ceglarek, który zanotował hat-tricka i tak po meczu ocenił całe spotkanie: