Reprezentacja Uniwersytetu Zielonogórskiego zdobyła brązowy medal w kategorii Uniwersytetów podczas Akademickich Mistrzostw Polski w koszykówce 3×3. O turnieju w Wilkasach mówi czołowy zawodnik zielonogórskiej drużyny Jakub Der:
Zielonogórscy akademicy z medalem w koszykówce 3×3
- Marek Staniszewski

- Categories: SPORT
Powiązane treści
Prokuratura prowadzi śledztwo ws. podrobienia kart zgonu w Szpitalu Południowym
PAP
25 czerwca 2026
Mecze PGE Ekstraligi przełożone
Ryszard Rachlewicz
25 czerwca 2026
Jak Państwo radzą sobie z upałami?
Sławomir Kordyjalik
25 czerwca 2026
W Warszawie rusza społeczna inicjatywa odwołania prezydenta miasta
PAP
25 czerwca 2026
List intencyjny o współpracy sanepidu z żagańskim CUS
Krzysztof Gonera
25 czerwca 2026
Rewitalizacja szprotawskiego ratusza
Marek Turowski
25 czerwca 2026