Reprezentacja Uniwersytetu Zielonogórskiego zdobyła brązowy medal w kategorii Uniwersytetów podczas Akademickich Mistrzostw Polski w koszykówce 3×3. O turnieju w Wilkasach mówi czołowy zawodnik zielonogórskiej drużyny Jakub Der:
Zielonogórscy akademicy z medalem w koszykówce 3×3
- Marek Staniszewski

- Categories: SPORT
Powiązane treści
Orlen podpisał porozumienia rozszerzające współpracę z Naftohazem
PAP
25 czerwca 2026
Konserwatorskie podsumowanie w Trzebiechowie
Sławomir Kordyjalik
25 czerwca 2026
Kaczyński: zwrócę przyznany mi ukraiński Order Księcia Jarosława Mądrego
PAP
25 czerwca 2026
Do kogo mam się zgłosić?
Grażyna Walkowiak
25 czerwca 2026
Prokuratura prowadzi śledztwo ws. podrobienia kart zgonu w Szpitalu Południowym
PAP
25 czerwca 2026
Mecze PGE Ekstraligi przełożone
Ryszard Rachlewicz
25 czerwca 2026