Zielonogórski kulturysta Filip Zięba zdobył medal mistrzostw Polski federacji IBFF WPF oraz w debiutach w zawodach, które odbyły się w Siedlcach. To największy sukces w dotychczasowej karierze 30-latka, który już wkrótce wystąpi w zawodach o Puchar Polski. O występie podopiecznego w Siedlcach mówi jego trener Kamil Merena:
Udany debiut zielonogórskiego kulturysty
- Marek Staniszewski

- Categories: SPORT
Powiązane treści
Iran krytykuje wspólne oświadczenie USA i krajów Zatoki Perskiej
IAR
26 czerwca 2026
Pięć nowych twarzy w Odrze Bytom Odrzański
Paweł Górski
26 czerwca 2026
W Gdańsku zakończyła się konferencja na rzecz odbudowy Ukrainy
IAR
26 czerwca 2026
Nowy dyrektor Falubazu o swojej roli w klubie
Paweł Górski
26 czerwca 2026
KE o zakazie wiz wjazdu do UE dla rosyjskich żołnierzy
Piotr Bakselerowicz
26 czerwca 2026
UKS Trójka Nowa Sól z nowym obrotowym prosto z Islandii
Marek Staniszewski
26 czerwca 2026