AZS UZ przegrał z liderem. Trener i czołowy zawodnik z kontraktami na kolejny sezon Radio Zachód - Lubuskie

W przedostatniej rundzie spotkań grupy B I ligi piłkarzy ręcznych AZS UZ przegrał we własnej hali z liderem tabeli Borem Joynext Oborniki Śląskie 33:35. Goście od początku przejęli inicjatywę i po 6 minutach prowadzili 5:1. W końcówce pierwszej połowy spotkania akademicy odrobili kilka bramek i do przerwy Bór prowadził 17:15. Po zmianie stron AZS UZ kilka razy dochodził rywala na jedną bramkę, ale goście nie dali sobie wydrzeć wygranej i równo z syreną Bartosz Żubrowski zdobył 35 bramkę.

Po meczu odbyła się konferencja prasowa na której kontrakty na nowy sezon podpisali trener zielonogórzan Ireneusz Łuczak i czołowy gracz AZS-u Alan Młynkowiak.