Rezerwy Lechii podzieliły się punktami z Celulozą

Rezerwy Lechii podzieliły się punktami z Celulozą Radio Zachód - Lubuskie

W lubuskiej JAKO IV lidze piłkarskiej rezerwy Lechii Zielona Góra zremisowały z Celulozą Kostrzyn 1:1. W 30 minucie kapitan Celulozy Dawid Olszewski nie wykorzystał doskonałej sytuacji do zdobycia gola, a tuż przed przerwą Konrad Sitko, nie zdołał pokonać bramkarza gości Gabriela Kodzisa. Ciekawie było w drugiej połowie. Lechia postawiła na ataki, a Celuloza na kontry. W 68 minucie z rzutu wolnego w słupek trafił kapitan zielonogórzan Maciej Brzeźniak. Najwięcej emocji dostarczyła końcówka spotkania. Najpierw kontratak Celuloza zakończył się niepowodzeniem, ale minutę później do bramki Celulozy trafił jej wychowanek Igor Kurowski. Było 1:0 dla Lechii, ale goście rzucili na szalę wszystkie umiejętności i w 89 minucie na 1:1 wyrównał Jakub Baranowski: