Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze wraz Departamentem Infrastruktury Społecznej Urzędu Marszałkowskiego w najbliższy wtorek organizują spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych, tym razem w Żarach.
Będzie to szansa na uzyskanie wiedzy na temat możliwości skorzystania z funduszy europejskich w 2018 roku oraz w ramach otwartych konkursów ofert, które urząd marszałkowski już zaczął ogłaszać.
– Omówione zostaną nie tylko poszczególne konkursy, ale również wzory ofert, tak, by zminimalizować ryzyko popełnienia błędów formalnych na etapie składania wniosku – zapowiada kierownik sieci punktów Ewelina Hajłasz:
Spotkanie jest bezpłatne. Odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Żarach. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu powinny wypełnić elektroniczny formularz na stronie rpo.lubuskie.pl.















![W Żarach zorganizowano akcję pomocy dla zwierząt [ZDJĘCIA] 15 fot. K.Gonera](https://zachod.pl/wp-content/uploads/2025/11/e0cb99dfe50b439eee2745d3260bcf24_xl-350x250.jpg)


