Karne zadecydowały. AZS przegrał z Legnicą

Karne zadecydowały. AZS przegrał z Legnicą Radio Zachód - Lubuskie

Horror w Zielonej Górze. W meczu I ligi piłkarzy ręcznych zielonogórski AZS przegrał po rzutach karnych z Siódemką Legnica. Po 60 minutach był remis 26:26. W karnych lepsi okazali się goście zwyciężając 3:1

Akademicy rozpoczęli to spotkanie dość niemrawo, ale potem doszli do głosu i po pierwszej połowie prowadzili 14:12. To zwiastowało emocje w drugiej części. W tej lepsi okazali się goście. W końcowych fragmentach gry wynik oscylował w okolicach remisu i kwestia zwycięstwa była otwarta. Ostatecznie 60 minut rywalizacji nie wyłoniło zwycięzcy tego pojedynku. O tym miały zadecydować rzuty karne. Tutaj dramaturgia była ogromna, ponieważ goście nie trafili na początku aż dwóch rzutów. Potem mylili się jednak również akademicy i to ostatecznie zwyciężyli przyjezdni.