Było nerwowo, ale jest wygrana szczypiornistów Zewu

Było nerwowo, ale jest wygrana szczypiornistów Zewu Radio Zachód - Lubuskie

M. Staniszewski

W drugiej lidze piłkarzy ręcznych wygrana Zewu. Świebodzinianie pokonali u siebie OSiR Komprachcice 31:25 (19:13).

Zespól gości okazał się trudnym rywalem i w 15 minucie prowadził 8:7. Końcówka pierwszej połowy spotkania to jednak dominacja Zewu i prowadzenie do przerwy 19:13. Po zmianie stron gospodarze w 42 minucie wygrywali 25:18, ale na trzy minuty przed zakończeniem spotkania już tylko 28:25. Mobilizacja w ostatnich minutach pozwoliła Zewowi na sześciobramkową wygraną , choć zwycięstwo nie przyszło łatwo:

Bramki dla Zewu zdobyli: Marcin Nowicki 7, Piotr Tomczyk 5, Mateusz Kowalaszek, Szymon Kobeszko i Kamil Nogajewski po 4, Martin Osiecki 3, Piotr Książkiewicz, Przemysław Bryza i Jakub Kaliszak po 1.