Falubaz masakruje Carinę po przerwie!

Falubaz masakruje Carinę po przerwie! Radio Zachód - Lubuskie

Falubaz Zielona Góra pokonał Carinę Gubin 6-0 w I meczu tych drużyn w 4 lidze. Do przerwy było 0-0.

Zielonogórzanie przeważali od początku meczu, mieli zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki i wydawało się, że strzelenie przez nich gola jest kwestią czasu. Ale Carina mądrze się broniła i wprawdzie Falubaz miał 3 dobre sytuacje, a pod koniec I połowy 100-procentową Alberta Cipiora, ale ten strzelił w bramkarza. Do przerwy 0-0.

Po przerwie okazało się, że Carinie sił wystarczyło tylko na 45 minut. Falubaz natarł z furią i już w 48 minucie Małecki strzelił pierwszego gola po podaniu Izdebskiego. 1-0 dla Falubazu i Carina się posypała. W ciągu 20 minut zielonogórzanie strzelili 5 goli, 3 z nich Artur Małecki. W 65 minucie było po meczu! 2 gole do dorobku Falubazu dodał Okińczyc, a jednego Mycan.