KS Falubaz wygrywa sparing z Odrą Nietków

KS Falubaz wygrywa sparing z Odrą Nietków Radio Zachód - Lubuskie

Piłkarze KS Falubazu Granbud Zielona Góra pokonali 5-1 Odrę Nietków w kolejnym przedsezonowym sparringu.

W I połowie Falubaz nie zachwycał, nie stworzył praktycznie żadnej sytuacji bramkowej, a Odra po zespołowej akcji strzeliła niespodziewanie gola i do przerwy prowadziła 1-0.

Po przerwie na boisko weszli jednak najlepsi gracze zespołu Andrzeja Sawickiego i szybko opanowali sytuację dominując z każdą minutą coraz bardziej.

Kolejne ataki zielonogórzanie zamieniali na bramki. Dwie strzelił Małecki, dwie Okińczyc(w tym jedną z karnego) i jedną Górski. Ten ostatni był najlepszym graczem Falubazu – hasał po lewej stronie jak chciał, a jego dośrodkowania siały popłoch wśród rywali. Po jego wrzutkach padł zresztą dwa gole. Jeśli zostanie w takiej formie to może być najmocniejszym punktem zespołu w 4 lidze.

Kolejny sparring Falubazu w czwartek – na „dołku” przy Sulechowskiej zawita Tęcza Krosno Odrzańskie.