Falubaz Grand-Bud przypieczętował awans do III ligi

Falubaz Grand-Bud przypieczętował awans do III ligi Radio Zachód - Lubuskie

Marek Staniszewski

Lider czwartej ligi piłkarskiej Falubaz Grand-Bud Zielona Góra wygraną z Odrą Bytom Odrzański 5:0 – przypieczętował awans do trzeciej ligi.

Gospodarze do przerwy prowadzili 3:0 po bramkach: Artura Małeckiego (15 minuta), Wojciecha Okińczyca (27) i Bartosza Koniecznego (34). Po zmianie stron kolejne gole dla Falubazu zdobyli: Wojciech Okińczyc w 61 i Przemysław Mycan w 87 minucie. – Zadanie zostało wykonane – powiedział kapitan zielonogórzan Wojciech Okińczyc:

Radości ze zrealizowania celu jakim jest awans do trzeciej ligi nie krył szkoleniowiec Falubazu Andrzej Sawicki:

Odra Bytom Odrzański do meczu z Falubazem przystąpiła w mocno osłabionym składzie. – Porażka 0:5 to najmniejszy wymiar kary przyznał prezes Odry Antoni Bernat: