Ale końcówka! AZS przegrał minimalnie z Anilaną

Ale końcówka! AZS przegrał minimalnie z Anilaną Radio Zachód - Lubuskie

M.Noskowicz

To był prawdziwy horror z fatalnym zakończeniem. Szczypiorniści AZS-u Zielona Góra przegrali praktycznie wygrany mecz.

Walczący o pozostanie w I lidze zielonogórzanie przegrali z Politechniką Anilaną Łódź 30:31, choc na minutę i 12 sekund prowadzili różnicą dwóch goli – 30:28.

Akademicy zagrali słabo w pierwszej połowie. Gospodarze przegrywali po 30 minutach 13:17. W drugiej części nasz zespól zagrał jednak zdecydowanie lepiej i mozolnie odrabiał straty.

W 47 minucie zielonogórzanie doprowadzili do wyrównania, a w 52 minucie po bramce Michała Wysockiego wyszli na prowadzenie. Do ostatniej syreny obie drużyny „gryzły parkiet” i walczyły o wygraną. Wydawało się, że nasi zdobędą punkty. Niestety, w końcówce zabrakło chyba zimnej krwi i wyrachowania.