Korona na remis z Meprozetem

Korona na remis z Meprozetem Radio Zachód - Lubuskie

M.Noskowicz

Remisem 1:1 zakończyło się spotkanie 2. kolejki lubuskiej czwartej ligi piłkarskiej pomiędzy Koroną Kożuchów a Meprozetem Stare Kurowo.

Jedni i drudzy mieli szansę na wygraną, a bramki padały po błędach defensywy obu klubów. Pierwsza połowa bez wielkich emocji i bez bramek. Ciekawiej było w drugiej odsłonie. Meprozet lepiej wszedł w tę część gry, ale bramkę zdobyła Korona. Po fatalnym będzie bramkarza gości w 55 minucie do siatki trafił Maciej Grochowski. Sześć minut później Meprozet wyrównał, a gola zdobył Oleksandr Moskalyk.

Zarówno gospodarze jak i goście mieli szanse na zdobycie zwycięskiego gola, ale kibice w Kożuchowie bramek już nie zobaczyli. Remis 1:1, z której bardziej cieszyli się piłkarze ze Starego Kurowa

Jakub Czerniawski – piłkarz Korony:

Zenon Burzawa – trener Meprozetu:

Meprozet jest siódmy w tabeli i ma 4 punkty. Korona – na czternastej pozycji z jednym punktem.