Ze startu wspólnego też brąz dla LKS POM!

Ze startu wspólnego też brąz dla LKS POM! Radio Zachód - Lubuskie

Na zakończenie finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kolarstwie szosowym jest drugi brązowy medal dla LKS POM Strzelce Krajeńskie.

Po wczorajszym trzecim miejscu Emilii Kuchty w „czasówce”, dziś na tej pozycji w wyścigu ze startu wspólnego uplasował się Filip Szałek. Strzelczanin ustąpił tylko Dominikowi Ratajczakowi z Copernicusa CCC Toruń, który także wczoraj wygrał „czasówkę” oraz Mateuszowi Cywińskiemu z Lublina:

Wcześniej na trasie w Strzelcach Krajeńskich i okolicach rywalizowały juniorki młodsze. Wygrała Malwina Mul z Azalii Brzóza Królewska przed Igą Wiklińską ze Stali Grudziądz i Karoliną Stachyrą z Mayday Lublin. Najlepsza z lubuszanek Weronika Paziewicz z LKS POM zajęła 9. lokatę:

Z pozostałych lubuszan w męskiej rywalizacji Kacper Szabunia z LKS POM był 12, Łukasz Skoczylas z Trasy Zielona Góra 39 a pozostali strzelczanie: Bartłomiej Bacieczko, Aleksander Stankiewicz i Kacper Sobiś kolejno 44, 65 i 72. Wśrod pań Wiktoria Gładosz z Trasy Zielona Góra była 17. natomiast wczorajsza medalistka Emilia Kuchta zanotowała w końcówce sporego pecha, bo najechała na zawodniczkę, która upadła. Kuchta ostatecznie skończyła 37.