Sobotni Konkurs Sportowy (15.02)

Sobotni Konkurs Sportowy (15.02) Radio Zachód - Lubuskie

sks

W przedostatniej z lutowych eliminacji Sobotniego Konkursu Sportowego wystąpiło osmiu uczestników. Niestety, nikomu nie udało się prawidłowo odpowiedzieć na trzy pytania. Szansa na zdobycie ostatnich nominacji za tydzień. Na razie w lutowym finale SKS jest Jacek Stankiewicz z Zielonej Góry.

A oto pytania na które prawidłowo odpowiedzieli uczestnicy SKS (15.02):

1. W tym roku we Wrocławiu odbędą się 50 mistrzostwa Europy w strzelaniu z broni pneumatycznej. A który z zawodników Gwardii Zielona Góra zdobył dwa złote medale podczas pierwszych mistrzostw Europy w 1971 roku w Czechosłowacji? Odp. Zbigniew Fedyczak.

2. Kto został tegorocznym bojerowym mistrzem świata w klasie DN? Odp. Łukasz Zakrzewski. Zawody odbyły się na szwedzkim jeziorze Orsasjön. Drugie miejsce zajął Karol Jabłoński.

3. W którym klubie występuje czołowa polska tenisistka stołowa Natalia Partyka? Odp. W czeskim SKST Hodonin.