Prezes Radia Zachód Piotr Bednarek i prezes Stali Gorzów Marek Grzyb podpisali dziś umowę o współpracy w sezonie 2020. Dzięki porozumieniu kolejny rok na antenach Radia Zachód i Radia Gorzów pojawią się relacje ze wszystkich spotkań ligowych gorzowskich żużlowców. Nie zabraknie oczywiście informacji z obozu Stali Gorzów oraz magazynu żużlowego. Prezesi nie maja wątpliwości, że współpraca przynosi korzyści zarówno klubowi jak i rozgłośni.
Będą zmiany w gorzowskiej komunikacji miejskiej?
Czy będą zmiany w sieci połączeń komunikacji miejskiej? Odpowiedz na to pytanie dać mają kompleksowe badania marketingowe, które wydział transportu...


















