Jutro finał lokalnego Pucharu Polski w futsalu

Jutro finał lokalnego Pucharu Polski w futsalu Radio Zachód - Lubuskie

zapowiedź meczu

Urząd Gminy Krosno Odrzańskie podejmie AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego w finale wojewódzkiego Pucharu Polski w futsalu. Zwycięzca awansuje na szczebel centralny.

Drużyna z Krosna, która będzie gospodarzem finału, to zespół stworzony na kanwie piłkarskiej Tęczy. W turnieju półfinałowym 5 grudnia pokonali 11-0 Iskrę Małomice i 5-1 Mundial Żary.

Prezes klubu Grzegorz Walczak zaznacza, że krośnianie są bardzo zmotywowani, by jutro wywalczyć awans.

Drużyna AZS-u w półfinale najpierw 2-1 pokonała Computec Świebodzin, a następnie 10-3 wygrała z ASPIS Gubin. Dla akademików ten finał to próba generalna przed zbliżającym się sezonem w drugiej lidze. Mówi kapitan AZS-u Jakub Turowski.

Początek meczu finałowego jutro o 16 w Krośnie Odrzańskim. Zwycięzca awansuje na szczebel centralny.