Słaby pierwszy mecz Stelmetu we Włocławku

Słaby pierwszy mecz Stelmetu we Włocławku Radio Zachód - Lubuskie

Koszykarze Stelmetu Enei BC przegrali 59-70ze Startem Lublin w I meczu Anwil Basketball Cup; jutro nasi koszykarze zmierzą się z Asseco Arką Gdynią.

Pierwsza kwarta w wydaniu zielonogórzan dobra, bo wygrana 23-16. W kolejnych dziesięciu minutach poszło jednak znacznie gorzej, bo Stelmet przegrał tę część 6-20. Na przerwę Start schodził prowadząc więc 36-29.

Kwartę trzecią lublinianie wygrali 19-10, a ostatnia partia to ponownie wygrana podopiecznych Żana Tabaka 20-15. Ostatecznie 11 punktami wygrali zawodnicy Startu Lublin.

Najwięcej punktów dla Stelmetu – Lundberg 17, Groselle 12, Reynolds i Ponitka – po 8.

Jutro kolejny mecz w ramach Anwil Basketball Cup 2020. O 16 Stelmet zmierzy się z Asseco Arką Gdynia.