Stelmet lepszy u siebie od GTK

Stelmet lepszy u siebie od GTK Radio Zachód - Lubuskie

Koszykarze Stelmetu Enei BC Zielona Góra pokonali GTK Gliwice 96:76 w swoim drugim sparingu przed rozpoczęciem sezonu.

Spotkanie rozegrano w piątek wieczorem w zielonogórskiej hali CRS bez udziału publiczności.

Pierwsza kwarta dla gości – 21:19, druga także – 32:19. Po pierwszej połowie GTK prowadziło 53:38. W trzeciej kwarcie Stelmet poważnie wziął się za odrabianie strat. Wygrał tę część 27:9 i prowadził w meczu 65:62. Ostatnia partia również dla zielonogórzan – 31:14 i zwycięstwo w całym spotkaniu 96:76.

Podczas sparingu nie prowadzono statystyk zawodników, ze względu na awarię systemu.

Piątkowy sparing ocenia koszykarz Stelmetu, Daniel Szymkiewicz (wypowiedź dzięki uprzejmości zielonogórskiego klubu):