Kajakowe medale i wyróżnienie dla Korsaka

Kajakowe medale i wyróżnienie dla Korsaka Radio Zachód - Lubuskie

Kajakarze dwóch gorzowskich klubów zdobywali medale podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski i mistrzostw Polski młodzików w Poznaniu.

W obu kategoriach na podium stawali reprezentanci KS G`Power. Trener Marek Bohdziun cieszy się m.in. ze znakomitej dyspozycji Przemysława Korsaka: uczestnik ubiegłorocznych MŚ seniorów zdecydowanie wygrał w K1 na 1000 i zdobył srebro w dwójce z Adrianem Zychowiczem:

W kategorii młodzieżowej srebro i brąz wywalczyła Admira Gorzów: oba krążki to dzieło Oleksija Koliadycha, który był drugi w C1 na 200 i trzeci w C2 na 1000 razem z Hermanem Berką:

Występ całej ekipy ocenia trener Rafał Krajewski:

W młodzikach dwa złote medale zdobyli zawodnicy KKS Nowa Sól: Rafał Poklepa wygrał w C1 na 2000 a w C2 na 2000 zwyciężyły Martyna Kraszewska i Wiktoria Zaręba. Bez medalu z Poznania wrócił AZS AWF Gorzów. Najbliżej podium w młodzieżówce była Julia Olszewska, czwarta w K1 na 500. O jej występie mówi trener AZS AWF, Marek Zachara: