Grupa Polmotor Stal Gorzów najlepsza w 10. rundzie DMPJ

Grupa Polmotor Stal Gorzów najlepsza w 10. rundzie DMPJ Radio Zachód - Lubuskie

Grupa Polmotor Stal Gorzów z dorobkiem 35 punktów wygrała rozgrywaną w Poznaniu dziesiątą rundę Drużynowych Mistrzostw Polski na żużlu. Drugie miejsce zajęli zawodnicy Unii Leszno (32 pkt.), a podium z wynikiem 30 „oczek” uzupełnił Francepol Falubaz Zielona Góra.

W ekipie gorzowskiej bezbłędnie pojechali Rafał Karczmarz i Wiktor Jasiński, którzy w pięciu startach przywieźli same „trójki”. Oliwer Ralcewicz zakończył zmagania z dorobkiem 5+1. Kamil Nowacki wycofał się z zawodów z powodów problemów sprzętowych. Zawody ocenia Wiktor Jasiński:

Trzecie miejsce wywalczyli zawodnicy Francepolu Falubazu. 10+1 to dorobek najlepszego Nile’a Tuffta. Po 8 punktów zdobyli Fabian Ragus i Jakub Osyczka, a 4 „oczka” wywalczył Kacper Grzelak. On jednak w swojej czwartej gonitwie upadł, a w kolejnej już nie startował.

Nile Tufft:

Fabian Ragus:

Czwarte miejsce w Poznaniu z wynikiem 20 punktów zajęli żużlowcy miejscowego SpecHouse PSŻ.