Szalony mecz w Bytomiu Odrzańskim; Odra remisuje z Chynowianką

Szalony mecz w Bytomiu Odrzańskim; Odra remisuje z Chynowianką Radio Zachód - Lubuskie

Aż 8 goli zobaczyli kibice w Bytomiu Odrzańskim w zremisowanym 4-4 starciu między Odrą, a Chynowianką w zielonogórskiej klasie okręgowej.

Do przerwy przewagę mieli gospodarze, którzy trafili w 15 minucie za sprawą Macieja Konsewicza. Goście najpierw doprowadzili do wyrównania (samobój Łukasza Karbowiaka), a pierwszą połowę zamknęli trafieniem Pawła Kotarskiego.

Ciekawiej zrobiło się po przerwie. Odra wyrównała w 57 minucie golem Michała Konsewicza, ale chwilę potem Chynowianka wyszła na prowadzenie, bo celnie uderzył ponownie Paweł Kotarski. Trzy kolejne bramki padły już w ścisłej końcówce meczu. Najpierw do remisu na 3-3 doprowadził Tomasz Wróbel, Chynowianka odskoczyła golem Macieja Marczaka, a wynik meczu na 4-4 ustalił Łukasz Krysiak.