Karbownik i Stanisławski – mistrzami Polski U-17. Dwa medale pięcioboistów ZKS-u

Karbownik i Stanisławski - mistrzami Polski U-17. Dwa medale pięcioboistów ZKS-u Radio Zachód - Lubuskie

Marek Staniszewski

W Drzonkowie o tytuły mistrzów Polski rywalizowali pięcioboiści w kategorii U- 17. Na podium nie zabrakło reprezentantów gospodarzy.

Wśród dziewcząt wygrała Małgorzata Karbownik z Legii Warszawa, która o sekundę wyprzedziła Maje Marcinkowską z ZKS Drzonków. Trzecie miejsce zajęła Katarzyna Dębska z Legii. W rywalizacji chłopców najlepszy był Szymon Stanisławski z Jedynki Łódź (na zdjęciu). Drugie miejsce zajął Igor Radomyski z Legii Warszawa, a trzecie Czech Krystof Svarc. Brązowy medal mistrzostw kraju zdobył czwarty w klasyfikacji generalnej Kajetan Gontowiuk z ZKS Drzonków: