Pawliczak nie poprowadzi dłużej Dębu

fot. Jakub Lesiński

Tomasz Pawliczak nie jest już trenerem piłkarzy Dębu Sława Przybyszów. Przypomnijmy, że młody szkoleniowiec przejął IV-ligowca w trakcie rundy jesiennej i zakończył z nim półmetek sezonu na wysokim drugim miejscu.

O powodach rozstania z Pawliczakiem mówi prezes Dębu, Wiesław Klecha:

– Niekoniecznie moje marzenia i cele są zbieżne z tym, co proponuję klub – przyznał ustępujący szkoleniowiec:

Exit mobile version