Olimpia pokonuje wicelidera

Olimpia pokonuje wicelidera Radio Zachód - Lubuskie

Miłą niespodziankę sprawili swoim kibicom siatkarze Olimpii Sulęcin pokonując we własnej hali w meczu Tauron 1. Ligi MKS Będzin 3:2.

Goście byli faworytami tego pojedynku choćby z racji wyższego miejsca w tabeli. Z kolei gospodarze przystąpili do spotkania bez pierwszego rozgrywającego Bartosza Zrajkowskiego. Tymczasem zespół z Sulęcina po raz kolejny pokazał, że drzemią w nim duże możliwości i już po trzech setach wiadomo było, że faworyzowani goście wyjadą bez kompletu punktów. Co prawda w połowie trzeciego seta boisko musiał opuścić jedyny obecnie rozgrywający gospodarzy Artur Błażej, ale po chwili wrócił do gry i poprowadził swój zespół do zwycięstwa nie tylko w tym secie ale w całym meczu.