Kolejne medale Jamniuka

fot Biegański Jamniuk

Pięć medali zdobyli zawodnicy klubu Biegański Jamniuk Gorzów podczas mistrzostw Polski dzieci i młodzieży w brazylijskim jujitsu.

O występie w Stargardzie, a także o innym sukcesie z tego weekendu mówi trener Grzegorz Biegański:

Exit mobile version