Pięć medali zdobyli zawodnicy klubu Biegański Jamniuk Gorzów podczas mistrzostw Polski dzieci i młodzieży w brazylijskim jujitsu.
O występie w Stargardzie, a także o innym sukcesie z tego weekendu mówi trener Grzegorz Biegański:

fot Biegański Jamniuk
Pięć medali zdobyli zawodnicy klubu Biegański Jamniuk Gorzów podczas mistrzostw Polski dzieci i młodzieży w brazylijskim jujitsu.
O występie w Stargardzie, a także o innym sukcesie z tego weekendu mówi trener Grzegorz Biegański: