W Sulechowie uzupełniają miejskie nasadzenia drzew

Z. Popielecka

Chodzi o to, aby odbudować zieleń w centrum miejscowości, a także uzupełnić stan drzew tam, gdzie zostały one uszkodzone i usunięte.

Jak mówi Wojciech Sołtys, burmistrz Sulechowa, z założenia ma to być 100 drzew rocznie. Jak dodaje, w ostatnich latach udało się zrealizować ten plan:

Burmistrz podkreśla, że o miejscu nowych nasadzeń decydują mieszkańcy Sulechowa:

Dodajmy, że drzewa sadzone są przy ciągach komunikacyjnych i ścieżkach rowerowych.

Exit mobile version