Powstaje teren rekreacyjny w Chełmku

Fot. UG Nowa Sól.

Rozpoczyna się trzeci etap budowy miejsca do rekreacji mieszkańców Chełmka. Wcześniej gmina wiejska Nowa Sól pozyskała na ten cel odpowiedni teren z Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa. W pierwszych dwóch etapach powstał plac zabaw dla dzieci i skate park dla młodzieży.

 – Teraz chcemy wybudować urządzenia do ćwiczeń ogólnorozwojowych – powiedziała wójt Izabela Bojko:

Trzeci etap budowy terenu rekreacyjnego będzie kosztować około 350 tysięcy złotych, z czego połowa ma pochodzić z unijnego dofinansowania.

Exit mobile version