Jak oceniamy dotychczasową grę Polaków na EURO2020?

Otwarty Mikrofon. Fot. PAP/Adam Warżawa

Reprezentacja Polski w piłce nożnej przegrała wczoraj z drużyną Słowacji 1:2 w rozegranym w Sankt Petersburgu spotkaniu grupy E piłkarskich mistrzostw Europy.

Słowacy prowadzili od 18. minuty po samobójczym trafieniu Wojciecha Szczęsnego. W 46. minucie wyrównał Karol Linetty. Gola dającego zwycięstwo Słowacji strzelił w 69. minucie Milan Škriniar. Od 62. minuty Polacy grali w osłabieniu po drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartce dla Grzegorza Krychowiaka.

Nie tak miało być, ale się stało. Przed Biało-Czerwonymi jeszcze dwa grupowe spotkania. W najbliższym, w sobotę w Sewilli z Hiszpanią, faworytem naszej grupy i bez wątpienia także całego turnieju.

Jak oceniamy dotychczasową grę naszych zawodników na EURO2020? Jak oceniamy naszą reprezentację jako całość? Co powinien zmienić selekcjoner Paulo Sousa w taktyce gry i czy Państwa zdaniem udział Polaków w rozgrywkach poza grupą w tej edycji Mistrzostw Europy jest jeszcze do uratowania? Pyta Marek Poniedziałek

Od godz. 12:10 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462, a już teraz na komentarze na Facebooku i Twitterze.