Olimpia bez punktu

Olimpia bez punktu Radio Zachód - Lubuskie

W kolejnym meczu Tauron I ligi siatkarze Olimpii Sulęcinprzegrali z KPS Siedlce 1:3 (25:21, 15:25, 24:26, 22:25)

Mecz rozpoczął się od pewnie wygranego pierwszego seta przez zespół gospodarzy. O jego wyniku zadecydował udany początek tej partii, ale już od jej połowy widać było, że goście złapali właściwy rytm gry. Potwierdziło się to w secie drugim, w którym miejscowi praktycznie całkowicie oddali pole rywalom. Początek trzeciej odsłony przypominał inauguracyjną. Jednak tym razem rywale dość szybko powrócili do gry i nie tylko odrobili kilkupunktową stratę, ale wygrali ostatecznie tę część pojedynku 26:24. W ostatniej, jak się okazało odsłonie goście zdobyli kilkupunktową przewagę i choć w końcówce miejscowi odrobili część strat, to jednak zespół z Siedlec zainkasował 3 punkty.