Kolejne pieniądze dostała gmina Międzyrzecz na rozwój edukacji przedszkolnej.
Pięć międzyrzeckich placówek oświatowych otrzymało wsparcie finansowe w ramach Rządowego programu „Cyfrowy Uczeń”.
– Dostaliśmy 120 tys. złotych – mówi Remigiusz Lorenz, burmistrz Międzyrzecza.
Pozyskane pieniądze otrzymają przedszkola nr 1, 4 i 6 w Międzyrzeczu oraz szkoły w Bukowcu i Kaławie.
Polecamy
Defibrylatory dla lubuskich gmin
Siedemnaście lubuskich gmin otrzymało dziś defibrylatory AED. Na ręce samorządowców przekazał je wicewojewoda lubuski. - To wysokiej klasy urządzenia, które...
Czytaj więcejDetails