Międzyrzecka oświata dofinansowania

fot. UM Międzyrzecz

fot. UM Międzyrzecz

Kolejne pieniądze dostała gmina Międzyrzecz na rozwój edukacji przedszkolnej.
Pięć międzyrzeckich placówek oświatowych otrzymało wsparcie finansowe w ramach Rządowego programu „Cyfrowy Uczeń”.

– Dostaliśmy 120 tys. złotych – mówi Remigiusz Lorenz, burmistrz Międzyrzecza.

Pozyskane pieniądze otrzymają przedszkola nr 1, 4 i 6 w Międzyrzeczu oraz szkoły w Bukowcu i Kaławie.

Exit mobile version