Żarscy uczniowie ze stypendiami

fot. K.Gonera

fot. K.Gonera

Żarski magistrat wręczył stypendia wyróżniającym się uczniom miejskich szkół podstawowych. Wydarzenie zorganizowano w sal sportowej Szkoły Podstawowej numer 5. Doceniono osiągnięcia w dziedzinie nauki, kultury, sztuki, techniki oraz sportu.

Nagrody burmistrza otrzymali laureaci lub finaliści konkursów przedmiotowych i olimpiad o zasięgu wojewódzkim i ogólnopolskim, a także osiągający wybitne osiągnięcia artystyczne lub sportowe. – Bardzo nas cieszy, że mamy tak zdolną młodzież. To oni za kilka lat budować będą kapitał miasta – mówi włodarz Żar Edyta Gajda:

– Takie nagrody są dla nas ważne, bo ktoś docenia naszą naukę. To bardzo motywujące – podkreślają uczniowie:

Dodajmy, że stypendia otrzymało około 300 żarskich uczniów.

Exit mobile version