Lipinki Łużyckie ogłosiły konkurs na stanowisko dyrektora żłobka

fot. K.Gonera

fot. K.Gonera

Gmina Lipinki Łużyckie buduje nowy żłobek. Jednocześnie samorząd ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora placówki. Dokumenty należy dostarczyć do 26 czerwca. Nie dopuszcza się składania ofert w formie elektronicznej.

Prowadzony jest także nabór dzieci do żłobka.

– Mamy już piękną szkołę i przedszkole, więc czekamy na uruchomienie kolejnego miejsca opieki nad najmłodszymi mieszkańcami. Czekamy na osoby chcące kierować pracą placówki – mówi wójt Małgorzata Brzyśkiewicz:

Więcej w tej sprawie znaleźć można w Biuletynie Informacji Publicznej gminnego urzędu >>bip.lipinki-luzyckie.pl/<<.

Exit mobile version