Czy piękno zaczyna się od zdrowia? Na te pytanie odpowiadali uczestnicy debaty, jaka została zorganizowana na Uniwersytecie Zielonogórskim. Inicjatorem był lubuski oddział NFZ. Wzięli w niej udział studenci oraz uczniowie zielonogórskich szkół ponadpodstawowych. Celem inicjatywy było zwrócenie uwagi na potrzebę świadomej troski o zdrowie i regularnej profilaktyki. Uczestnicy debaty zachęcali do regularnych badań, ale także rozwiewali mity związane ze szczepieniem się przeciwko wirusowi HPV.
Czy piękno zaczyna się do zdrowia? Debata na Uniwersytecie Zielonogórskim
- Karolina Kamińska

- Categories: Co, jak i dlaczego?
Powiązane treści
Mija Tydzień 27.06.2026 Komentarz dr Piotr Pochyły
Krzysztof Baług
27 czerwca 2026
Mija tydzień - 27.6.2026 Grzegorz Potęga
Krzysztof Baług
27 czerwca 2026
Cały kraj objęty ostrzeżeniami II i III stopnia oraz alertem RCB przed upałem
PAP
27 czerwca 2026
Lubuskie Forum Radia Zachód 27.06.2026
Sławomir Kordyjalik
27 czerwca 2026