
Od rana w hali sportowej Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu przy ulicy Warszawskiej trwa drugi dzień weekendu z kulturą fizyczną. Podobnie jak wczoraj na scenę zmagań wyszły młode zawodniczki, biorące udział w Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży w Fitness Akrobatycznym, Artystycznym i Tanecznym.
– Zawodniczki to dziewczynki w wieku od kilku do kilkunastu lat, jednak bardzo świadome swojego ciała – mówi Halina Kunicka, organizatorka wydarzenia, prezes stowarzyszenia Sportowy Gorzów:
Laura z mamą Magdą przyjechała na mistrzostwa aż z okolic Wieliczki. Jak obie przyznają akrobatyka od kilku lat zdominowała ich codzienne życie:
A jutro w CEZiBie Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness oraz Grand Prix Polski w Kulturystyce i Fitness.
Galerię foto znajdziecie na naszym radiowym Facebooku










![XII edycja Biegu Jeża w Zielonej Górze [ZDJĘCIA] 11 XII edycja Biegu Jeża w Zielonej Górze [ZDJĘCIA] Radio Zachód - Lubuskie](https://zachod.pl/wp-content/uploads/2025/10/f946d1faf6cb564ddd9546c81af0382f_xl-350x250.jpg)




![Wernisaż wystawy „100 lat Polski – Wielkie historie na małych znaczkach” [ZDJĘCIA] 16 Wernisaż wystawy „100 lat Polski – Wielkie historie na małych znaczkach” [ZDJĘCIA] Radio Zachód - Lubuskie](https://zachod.pl/wp-content/uploads/2025/10/aea72786e9c16cab5ddc73307d892ac2_1_xl-350x250.jpg)


