Olimpia jedzie do Tomaszowa

Siatkarze Olimpii Sulęcin w 17 kolejce PLS. 1 Ligi zagrają jutro na wyjeździe z Lechią Tomaszów Mazowiecki.

Trener Łukasz Chajec zapewnia, że mimo świąteczno – noworocznej przerwy jego podopieczni nie próżnowali, i nie przybyło im zbędnych kilogramów.

Exit mobile version