Stilon przetrzymał nawałnicę i wygrał z Odrą

Stilon przetrzymał nawałnicę i wygrał z Odrą Radio Zachód - Lubuskie

Piłkarze CFB Stilonu Gorzów pokonali u siebie Odrę Skrzynie Zając Bytom Odrzański 1:0 w pierwszym z dwóch dzisiejszych lubuskich meczów w Betclic III lidze.

Zwycięskiego gola zdobył w doliczonym czasie drugiej połowy Mateusz Mączyński. Jednak zdecydowana większośc meczu przebiegała pod dyktando Odry, która od 15 minuty grała z przewagą jednego zawodnika, po tym jak drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał Jakub Kaczor ze Stilonu.

Przyjezdni mieli mnóstwo sytuacji, łącznie z rzutem karnym, którego w 77 minucie nie wykorzystał Sebastian Górski. Tę sytuację jak i kilka innych w świetnym stylu wybronił bramkarz Stilonu Szymon Czajor. Napastnicy Odry wielokrotnie też przestrzeliwali w doskonałych okazjach: