Remis Mieszka z Drzonkowianką na inaugurację klasy A

Remis Mieszka z Drzonkowianką na inaugurację klasy A Radio Zachód - Lubuskie

W inauguracyjnej kolejce zielonogórskiej klasy A Mieszko Konotop zremisował na własnym boisku z Drzonkowianką Kisielin-Racula 1:1.

Do przerwy gospodarze prowadzili 1:0 po faulu w polu karnym Drzonkowianki w 40 minucie. Goście głośno nie zgadzali się z decyzją arbitra, niemniej Rafał Siuzdak zamienił „jedenastkę” na otwierającego gola.

Odpowiedź ze strony zielonogórskiej ekipy nadeszła już na początku drugiej odsłony – w 54 minucie niezbyt mocny strzał głową oddał w kierunku słupka Piotr Dąbek. Bramkarz Mieszka był przekonany, że piłka minie bramkę, a tymczasem wtoczyła się do siatki. Więcej goli nie padło, choć obie drużyny kilka razy mogły przełamać remis.

Więcej o meczu Mieszko – Drzonkowianka we wtorkowym magazynie „Nasza piłka” w Radiu Zielona Góra. Początek o 17:20.