Lechia U17: Z piekła do nieba, a na koniec niedosyt…

Lechia U17: Z piekła do nieba, a na koniec niedosyt... Radio Zachód - Lubuskie

Remis młodzieży Lechii Zielona Góra w pierwszym w tym sezonie meczu w Centralnej Lidze Juniorów U17!

Lechia zremisowała u siebie z Poznańską 13-tką 3-3, a mecz miał szalony przebieg.

Zespół z Zielonej Góry od początku był lepszy, miał wiele sytuacji podramkowych, ale gole zdobywali rywale.

Prowadzili już w I połowie 2-0, potem Lechia strzeliła z karnego gola kontaktowego(Różycki), a w II połowie odrobiła straty i nawet wyszła na prowadzenie 3-2(gole: Medejszo i Horożaniecki).

W ostatniej minucie jednak jej bramkarz popełnił fatalny błąd, wypuścił z rąk łatwa piłkę i goście skorzystali z tego prezentu i mecz skończył się remisem.

Piłkarze Lechii schodzili z boiska ze spuszczonymi głowami:

Więcej o meczu w magazynie NASZA PIŁKA w Radiu Zielona Góra w najbliższy wtorek.