Zmarzlik i Woźniak po Grand Prix

Zmarzlik i Woźniak po Grand Prix Radio Zachód - Lubuskie

Dwóch reprezentantów Polski awansowało do półfinałów Grand Prix Polski, która rozegrana została na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie Wlkp.

Do finału awansował Bartosz Zmarzlik, który prowadził w decydującym wyścigu, ale na dystansie został wyprzedzony przez Fredrika Lindgrena (Szwecja).

Na półfinale swój udział zakończył Szymon Woźniak, który wejście do czołowej „ósemki” zapewnił sobie wygrywając swój ostatni wyścig fazy zasadniczej.

Na 11 pozycji sklasyfikowany został Oskar Fajfer (jako pierwszy, w 13 wyścigu, pokonał Bartosza Zmarzlika).

Bartosz Zmarzlik umocnił się na pozycji lidera w klasyfikacji generalnej SPG. Nasz reprezentant ma 104 punkty. Na drugiej pozycji jest Jack Holder (Australia) – 77 pkt., a na 3 pozycję awansował Mikkel Michelsen (Dania) – 75 pkt.