Strzelcy Gwardii Zielona Góra mają już 4 medale. Patryk Sakowski i drużyna pistoleciarzy ze złotem MP Radio Zachód - Lubuskie

Strzelcy Gwardii Zielona Góra mają już cztery medale po dwóch pierwszych dniach mistrzostw Polski seniorów, które odbywają się we Wrocławiu.

O dokonaniach zielonogórskich strzelców mówi Jerzy Zarzycki – szkoleniowiec Gwardii:

Patryk Sakowski po raz drugi w karierze został mistrzem Polski seniorów w pistolecie szybkostrzelnym 2×30. W finale strzelec Gwardii Zielona Góra uzyskał 26 punktów. Dwa punkty mniej uzyskał Ivana Rakitski, a na trzecim miejscu uplasował się drugi z zawodników Gwardii Jakub Rosa, który w finale zdobył 20 punktów. A jak ocenia tę konkurencję mistrz kraju Patryk Sakowski: