Kolejne srebro do gabloty przy Chopina

Od lewej Aleksandra Psczolarska, Ewelina Śmiałek, Wiktoria Kuczyńska i Gabriela Lebiecka (fot. Piotr Kaczmarek/AZS AJP Gorzów)

Koszykarki Enei AZS AJP Gorzów zdobyły srebrny medal mistrzostw Polski 3×3, w kategorii do lat 23.

W drodze do finału turnieju w Warszawie gorzowianki wszystkie mecze wygrały bardzo wyraźnie, ale w spotkaniu o złoto przegrały z Politechniką Gdańską 11:18. Mimo tej porażki z turnieju zadowolona jest jedna z zawodniczek srebrnej drużyny, Wiktoria Kuczyńska:

Występ pozytywnie ocenia też trener Robert Pieczyrak:

Z kolei w turnieju finałowym drużyn do lat 17 Enea AZS AJP skończyła rywalizację na 4. miejscu.