Emocje do końca, Orzeł wraca do okręgówki. Łucznik też z awansem

Emocje do końca, Orzeł wraca do okręgówki. Łucznik też z awansem Radio Zachód - Lubuskie

Piłkarze Lyo-Tech Orła Międzyrzecz po dwóch sezonach w klasie A wracają do klasy okręgowej.

Międzyrzeczanie zapewnili sobie dziś awans w ostatniej kolejce, wygrywając u siebie z Iskrą Janczewo 2:1. W 18. minucie z rzutu karnego na 1:0 trafił Henryk Kurdykowski, ale chwilę później Orzeł grał już w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Błażeja Cerbijana. W 41. znów cieszyła się bardzo liczna dziś międzyrzecka publiczność: na 2:0 podwyższył Robert Wiśniewski, ale w 44. kontaktowego gola dla Iskry zdobył Aleksander Raczkowski.

Druga połowa była więc nerwowa i emocjonująca. Obie drużyny miały swoje szanse, ale ostatecznie wynik nie uległ zmianie i zespół z Międzyrzecza zagwarantował sobie awans z 2. miejsca, jako drużyna z lepszym bilansem z dwóch grup gorzowskiej klasy A:

Do klasy okręgowej awans zapewnił sobie dziś też Łucznik Strzelce Krajeńskie, który rozgromił u siebie GKS Bledzew 6:0 i zajął 1. miejsce. Wcześniej z drugiej grupy gorzowskiej klasy A promocję o szczebel wyżej zagwarantowała sobie Lubniewiczanka Lubniewice.