Polonia Słubice przypieczętowała awans do III ligi

Polonia Słubice przypieczętowała awans do III ligi Radio Zachód - Lubuskie

Piłkarze Osiedle Sady Polonii Słubice z awansem do III ligi. W meczu otwierającym ostatnią 34. kolejkę IV ligi pokonali oni na wyjeździe Lechię II Zielona Góra 1:0.

Jedyny gol padł w doliczonym czasie pierwszej połowy, kiedy piłkę w siatce gospodarzy umieścił nieupilnowany Daniel Stadie. Po przerwie z każdą minutą coraz większą przewagę na murawie mieli jednak młodzi Lechiści, którzy w końcowej fazie meczu wręcz oblegali bramkę gości.

Korzystny dla Polonii rezultat utrzymał się jednak do końcowego gwizdka, po którym słubiczanie mieli duże powody do radości i mogli otwierać szampany. Zwycięstwo oznacza bowiem, że druga w tabeli Ilanka Rzepin na pewno nie dogoni już słubickiej ekipy.

Więcej o meczu Lechii II Zielona Góra z Polonią Słubice w poniedziałkowym Magazynie Sportowym Radia Zachód.