Rezerwy Stilonu pokonały Różę i zrobiły duży krok do IV ligi

Rezerwy Stilonu pokonały Różę i zrobiły duży krok do IV ligi Radio Zachód - Lubuskie

Piłkarze lidera gorzowskiej klasy okręgowej, rezerwy Stilonu Gorzów wygrały u siebie z dotychczasowym wiceliderem, Różą Różanki 4:3 w meczu kończącym 20. kolejkę rozgrywek.

Do przerwy było 2:0 dla gorzowian po bramkach Maksyma Bohdanowa z rzutu karnego i Patryka Józwy. Tuż po przerwie kontaktową bramkę dla Róży zdobył Karol Leszczyk. W 70. minucie na 3:1 trafił Piotr Gibert a kilka minut później zespół z Różanek znów strzelił gola kontaktowego, tym razem za sprawą Krzysztofa Grzywacza.

W 85. minucie na 4:2 dla rezerw Stilonu podwyższył Igor Tiuchtej a w 90. z rzutu karnego na 4:3 trafił Marcin Antczak. Tuż przed końcem doliczonego czasu po starciu z bramkarzem gorzowian boisko na noszach opuścił napastnik Róży Daniel Tabaka, ale ku niezadowoleniu gości sędzia nie podyktował rzutu karnego:

Stilon II Gorzów umocnił się na prowadzeniu ma 53 punkty. Na 2. miejsce, dające awans do IV ligi wskoczyli Czarni Browar Witnica, którzy dziś rozgromili na wyjeździe rezerwy Lubuszanina Drezdenko 8:2. Czarni mają 49 punktów, Róża 48.