Stilon przegrał z Aniołami i zakończył sezon

Stilon przegrał z Aniołami i zakończył sezon Radio Zachód - Lubuskie

Siatkarze Agencji Inwestycyjnej Stilonu Gorzów przegrali u siebie z Aniołami Toruń 2:3 w trzecim meczu play-off II ligi.

Tym samym gorzowianie zakończyli sezon a Anioły awansowały do turnieju półfinałowego. Pierwszego seta gorzowianie przegrali 22:25, w drugim zwyciężyli 25:18. Trzecia partia padła łupem gości w stosunku 25:15. Czwartego seta efektownie wygrali gorzowianie, bo 25:13. W tie-breaku goście triufmowali 15:13.

Mecz odbył się w cieniu informacji o tym, że w przyszłym sezonie w Gorzowie będzie zespół PlusLigi. Dyrektor Sportowy Stilonu Radosław Maciejewicz nie chce na razie zdradzać szczegółów projektu: