Strona główna SPORT Gorzovia i ZKS zagrają o I ligę Radio Zachód 2 lata temu Udostępnij na FacebookuUdostępnij na TwitterzeUdostępnij na telegramieUdostępnij przez WhatsappaEmail <!–Gorzovia i ZKS zagrają o I ligę – Radio Gorzów Zwycięstwem Gorzovii Gorzów Wlkp. zakończył się turniej II ligi tenisa stołowego kobiet. Grające we własnej hali podopieczne trenera Marka Konieczki zdominowały rywalizację przegrywając w turnieju tylko jeden pojedynek. Categories: SPORT Tags: Gorzów Wlkp.sportRadio Gorzówsport rz Powiązane treści Fizycy medyczni z całej Polski zjechali do Gorzowa Magdalena Pawłowska 25 czerwca 2026 Od piątku zmiany na trzech liniach autobusowych Krzysztof Matusiak 25 czerwca 2026 Instalacja elektryczna mogła być przyczyną pożaru w DPS-ie Magdalena Pawłowska 25 czerwca 2026 K. Sibińska: "Było wiadomo, że sauny nie mieszczą się w żadnym projekcie" Tomasz Krawczyk 25 czerwca 2026 Rusza remont gorzowskiego Przedszkola Miejskiego nr 27 Tomasz Krawczyk 25 czerwca 2026 Będą zmiany w gorzowskiej komunikacji miejskiej? Elżbieta Kobelak 23 czerwca 2026