Kibice Stali Gorzów maja ostatnio powody do zadowolenia. Gorzowski zespół jest już pewny udziału w rundzie play off w PGE Ekstralidze. Dodatkowo Władze klubu porozumiały się z liderami zespołu. Kontrakty na dwa late podpisali Szymon Woźniak, Martin Vaculik oraz Anders Thomsen. Prezes Stali Gorzów Waldemar Sadowski cieszy się z utrzymania trzonu zespołu i nie wyklucza wzmocnień drużyny.
Prezes Sadowski cieszy się z przedłużenia kontraktów z liderami i zapowiada silną Stal Gorzów na lata
- Daniel Rutkowski

- Categories: SPORT
Powiązane treści
Co najmniej 44 obcokrajowców zginęło w podwójnym trzęsieniu ziemi w Wenezueli
PAP
27 czerwca 2026
Młodzi koszykarze zawładnęli żarskim rynkiem. Trwa turniej 3x3 Basketball Żary
Paweł Górski
27 czerwca 2026
Pendolino jedzie do Ustki
IAR
27 czerwca 2026
Będzie gorąco na "Jancarzu". Dosłownie i w przeności
Ryszard Rachlewicz
27 czerwca 2026
Absolutorium kierunku lekarskiego UZ
Jakub Mielcarz
27 czerwca 2026
Ceny paliw od soboty do poniedziałku
PAP
27 czerwca 2026