Świetny mecz Cariny. Gubinianie wygrali na boisku lidera III ligi

Świetny mecz Cariny. Gubinianie wygrali na boisku lidera III ligi Radio Zachód - Lubuskie

Trzecioligowi piłkarze Cariny Gubin świetnie radzą sobie w rundzie wiosennej. Po wygranych w Gorzowie ze Stilonem i u siebie z Lechią Zielona Góra, Carina pokonała na wyjeździe lidera tabeli Polonię Bytom 3:2 czyli zespół, który już  awansował do II ligi. Prowadzenie dla gubinian w 18 minucie uzyskał Denis Matuszewski, a w 26 minucie czerwoną kartkę ujrzał zawodnik gospodarzy Rusłan Zubkov. Po zmianie stron w 46 minucie na 2:0 podwyższył Jakub Ryś. Gospodarze kontaktowego gola uzyskali w 59 minucie, gdy trafił Krzysztof Ropski. W 90 minucie po rzucie karnym Dawida Wolnego – Polonia wyrównała na 2:2, ale ostatnie słowo należało do Cariny, bo w doliczonym czasie wynik meczu na 3:2 dla gości ustalił Joao Passoni.