Minęło 30 lat od powstania Gorzowskiego Stowarzyszenia Pomocy Bliźniemu imienia Brata Krystyna. organizacja powstała w burzliwych czasach transformacji ustrojowej naszego kraju, z którą wielu obywateli nie umiało sobie poradzić. Duża część społeczeństwa popadła w biedę, niektórzy w skrajną. Choć upłynęło 30 lat, Stowarzyszenie funkcjonuje do dziś.
30 lat Stowarzyszenia im. Brata Krystyna w Gorzowie
- Sławomir Kordyjalik

fot. Stowarzyszenie im. Brata Krystyna
- Categories: Twoje popołudnie
- Tags: TEMAT DNIA
Powiązane treści
Wojewódzkie zakończenie roku szkolnego w technikum w Czerwieńsku [GALERIA ZDJĘĆ]
Karolina Waleńska
26 czerwca 2026
Kadeci Królewskich Sił Powietrznych Wielkiej Brytanii w Żaganiu
Krzysztof Gonera
26 czerwca 2026
Zabrzmiał ostatni dzwonek. Dzisiaj zakończenie roku szkolnego
Magdalena Pawłowska
26 czerwca 2026
Światowy żużel wraca do Zielonej Góry
Jakub Mielcarz
25 czerwca 2026
Głodzili dziecko. Jest akt oskarżenia dla rodziców Helenki
Karolina Kamińska
25 czerwca 2026